Nie mogę patrzeć na to jak mój facet się wyniszcza od środka

Poproszę o poradę bo już sama nie wytrzymuje.. Dowiedziałam się, że mój chłopak ma stany depresyjne, które się pojawiły po jego ostatnim zerwaniu. Kobieta, z którą był zmuszała go do sexu, obwiniała itp. Kiedy sprzątałam w jego rzeczach znalazłam bieliznę, która należała do niej .. bardzo mi się przykro zrobiło ale oznajmił, że tyle razy próbował się jej pozbyć to nie potrafi czy zawsze po nią wrócił. Powiedział również że z niej nie korzysta..

Ufam mu wiem, że był ze mną szczery ale czy tak trudno pozbyć się jak został przez nią skrzywdzony i czuje do niej nienawiść? Bardzo się kochamy, nasze życie seksualne jest bardzo dobre, wiem, że jest to opinia obustronna, nie widzę że mógł by tutaj się opierać jakiś problem. Przez te jego stany czuje, że go tracę jak rozmawiamy mówi, że sobie nie radzi, już nie wychodzi ze znajomymi a zamknął się w czterech ścianach, bardzo ciężko jest się nam spotkać..

Boi się że mnie skrzywdzi jak on został a bardzo mu na mnie zależy więc woli poczekać aż się mu poprawi i wtedy się spotkać…Ehh wie,m że dostrzegł problem ale nie wie jak ma sobie pomóc, mówił że próbował wszystkiego a u niego psycholog nie wchodzi w grę.. Już mnie to wszystko wykańcza jak widzę, że on sobie nie radzi a ja siedzę bezczynnie, myślałam że może się spotkamy – zawsze ta czułość może coś zmienić. Ale jak on na razie nie chce to mam czekać bezczynnie i patrzeć jak się męczy?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.