Narzeczony narobił długów i nie umiem mu już zaufać

Witam, mam 22 lata i synka 2 latka . Moj problem dotyczy narzeczonego , który od samego początku ukrywał przede mną fakt , że ma ogromne długi .

Z czasem wszystko zaczęło wychodzić na jaw, czar prysł zaczęły sie kłótnie i awantury . Gdy dowiedziałam się na tamten moment niby już wszystkiego ,postanowiłam że zostanę i damy radę . Zastrzeglam sobie , że więcej nie życzę sobie kłamstw i ukrywania czegokolwiek .Planowaliśmy ślub . Niestety z czasem dowiadywałam się o nowych pożyczkach , kredytach .

Ślub zostal odwołany.Straciłam całkowicie zaufanie . Mieszkamy razem u jego rodziców na parterze .Narzeczony pracuje na dwie roboty . Niby się stara . Obiecuję . Ale nie umiem mu wierzyć . Boje się że zaraz znowu się dowiem o kolejnych pożyczkach . Nie ma go całymi dniami . Jestem sama .

Na rodziców nie mogę liczyć . Z ojcem mialam ciężkie relacje . Nie potrafię do końca wybaczyć mu pijackich awantur i tego że nas bił . Zresztą rodzice pracują sezonowo w pensjonatach w górach . Nie mamy za dobrego kontaktu .

Często zastanawiam się czy tak ma wyglądać moje życie ? Co mam zrobić żeby w końcu ruszyć do przodu i cieszyć się życiem . Mam cudownego synka i dla niego chcę jak najlepiej . Chcę szczęśliwej rodziny , pełnej uśmiechu.

Dziękuję za uwagę , musiałam komuś opowiedzieć chociaż mały fragment mojego życia . Jeżeli się znajdzie osoba , która byłaby w stanie podpowiedzieć mi coś , to będzie mi bardzo miło .

Pozdrawiam :*

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.