Mojemu chłopakowi odwaliło po zaręczynach

Witam jestem z partnerem juz 6 lat. Wszystko sie pięknie uklada. Mamy wspólny dom za niedługo planujemy ślub, ale nie wiem czy tego chce. Mam wątpliwości… Poznaliśmy się w pięknych okolicznościach. Przez co długo go nie znając wyjechałam za Nim by się bliżej poznawać. Wtedy był inny. Po 4 latach oświadczył mi sie. Byłam bardzo wielkim szoku bo zrobił to w naprawde romantyczny sposób. Bylam bardzo szczęśliwa ? Wszystko zmienilo sie po zareczynach..

Juz nie dba o mnie tak jak dbał wcześniej. Momentami przy znajomych lubi mnie wyzwać, (ty poj*bana) i wgl co mu na myśl przyjdzie. Uznaje że ma mnie za wroga atakuje we mnie potrafi krzyknąć na mnie że czegoś nie zrobiłam albo że coś źle zrobilam.

Jedyną rzecza która mu zarzucam po takich akcjach to ze nie potrafi ze mna rozmawiać… Dlaczego tak zrobił i sie zachował. Mi jest wtedy bardzo glupio przy znajomych a on sie z tego śmieje. Denerwuje mnie to, ze on w pewnych momentach nie wie, ze robi zle. Nie odroznia powagi pewnych sytuacji. Robi coś a potem myśli. Gdy zwracam mu uwage uznaje to za żart gdzie przy tym wszystkim mnie w jakiś sposób uraził. Boli mnie to bo nie wiem jak ja mam z Nim rozmawiać.

Jest mi ciężko czasami myślę że cos po prostu ze mna jest nie tak. Wydaje mi sie ze on traktuje mnie jak swoja mame która mu upierze ugotuje i posprzata. Chciałabym coś z tym zrobic. Bo na poczatku bylo inaczej… Nie myślcie że oczekuje nie wiadomo czego. Ja chce po prostu stworzyc dla nas dom.

Dopóki nie mamy dziecka (bo on twierdzi ze przyjdzie jeszcze na to czas) to chciałabym czuć sie kochana. Często spedzam czas sama gdzie brakuje mi go i mu o tym mówię czasami ze łzami w oczach on nic z tego sobie nie robi. Kocham go bardzo i obawiam sie, że to sie nigdy nie zmieni… szczerze go juz bardzo dawno o tym zapewniłam że bede mu wierna do końca życia ale nie wiem czego mogę sie spodziewać po ślubie…

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.