Moja siostra chce rozbić moje małżeństwo

Hej. Chciałam wam opowiedzieć pewną historię, dotyczącą pewnej nieprzyjemnej zmiany w moim życiu. Niedawno wyszłam za mąż. Ja i mój mąż spodziewamy się za niedługo dziecka, już od samego początku naszego związku nikt z mojej rodziny nie akceptował tego, że tak szybko wkraczam w dorosłe życie.

Tym bardziej, że mój pierwszy chłopak okazał się być moim ostatnim. Już po roku będąc razem oświadczył mi się, a każdy z mojej rodziny mówił, że „pewnie jesteś w ciąży, bo nie można przyjąć zaręczyn i planować ślubu z miłości tak szybko ”

Nie byłam w ciąży, robiłam to bo się kochamy. Wracając do tematu, moja siostra nie traktowała żadnego swojego związku na poważnie, była bardziej jak 15 latka, która myśli, że może mieć 20 chłopaków na raz chociaż jest ode mnie starsza 3lata. Kiedy zaczęła pracować w tej samej pracy co mój mąż zaczęła się do niego przystawiać i śmiać się ” hej pójdziemy razem się upić i zabawić ” wmawiając, że to dla śmiechu, chociaż często mi mówiła, że go nie lubi, jest dziwny i mogłam mieć lepszego to.

I tak podała do niego wiadomości i razem ze swoją koleżanką śmiały się do niego jak 10latki z tymi swoimi zboczonymi żartami, często też bywało tak, że proponowała mu, że przyjedzie po niego do naszego domu i pojadą razem do pracy . Moja siostra ma chłopaka, ale i tak jej nie ufam po tym, że wyjeżdża na weekendy z obcymi mężczyznami sam na sam żeby, jak ona to mówi „zabawić się przy alkoholu „.

A wy co sądzicie o jej zachowaniu?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.