[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Mój partner zaczął mnie obwiniać o wszystko

Hej zacznę od tego, że jesteśmy parą od ok 5 lat i mamy dziecko 2 letnie. Do tej pory było dobrze, czasami były zgrzyty i klotnie. Ale od jakiegos miesiąca jest masakra. Nie ma między nami zadnego pożycia.

Pomijając to.że seks uprawialismy z raz w tym miesiacu(dla nas to za duza przerwa) to nie możemy się dogadać. Mój partner zaczął mnie obwiniać o wszystko. O to ze majtki nie są w szafce z bielizną tylko na suszarce. O to ze musi czekać na obiad. O to ze mieliśmy jechać do lekarza i on twierdzil ze nie powiedziałam mu gdzie i myślał że do przychodni koło nas(kilka dni mu trąbiłam o tym).

Wiecznie wszystko jest moja wina. W dodatku brzydko się do mnie odzywa, klniemy co drugie słowo do siebie. Wystarczą dwa zdania nie tak po jego myśli już drze ryja że się niby dąsam. Mam już tego dosyć. On jest pracoholikiem. Wiecznie nie ma co w domu. Nie lubi ze mną spędzać czasu. Mówi że woli iść do roboty. Od tygodni nie bylismy nigdzie razem. Myślę nad rozstaniem. Wiednę przy nim i czuje się nieszczęśliwa.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.