Mój partner w niczym mi nie pomaga i nie wiem czy chce brać z nim ślub

Hej. Nie wiem co mam robić odkąd urodzilam i siedzę w domu z dzieckiem wszystko jest na mojej głowie pranie sprzatanie gotowanie palenie w piecu przynoszenie drewna i dbanie o zwierzęta i inne rzeczy.

Mam tego serdecznie dość. Mój narzeczony pracuje do późna niby co dwa dni ale bierze nadgodziny bo mają duzo pracy chociaz w to nie wierzę bo jak dzwonilam do niego ostatnio o pewną rzecz to potrafił od razu przyjechać bo od tak sobie siedzial zeby godzin bylo więcej zamiast przyjechac i mi troche pomoc przy dziecku albo drewna nanieść.

Nic nie robi w domu do dziecka ma 5 miesięcy tez w nocy nie wstaje. Mam tego wszystkiego dosyć o wszystko musze sie martwic sama i o wszystkim mu przypominać bo zapomina drugie dziecko normalnie. Jeszcze na dodatek denerwuje sie o wszystko i mnie wyzwie nieraz ciagle mówi mi ze marudze i zrzędze bo mu o czyms przypomne albo zwroce uwage ze w brudnych butach wszedł a byla niedawno myta podloga.

Uwaza ze jak zarabia to wystarczy a ja to tylko siedze w domu i nic nie robie . Za dwa miesiące mamy brac ślub a ja coraz czesciej się zastanawiam czy chce odkąd mamy ustaloną date ślubu zmienił sie strasznie wczesniej nie byl taki. Kocham go ale juz nie wyrabiam mało śpię bo nie mam kiedy i wszystko jest na mojej glowie.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.