[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Mój partner nie chce mieć ze mną dziecka

Nie wiem już czy to ze mną jest problem czy rzeczywiście intuicja mnie nie myli. Od 2 lat jestem z moim partnerem wychowujemy wspólnie moją córkę .

On ma syna ze związku z dawnych lat ale jego była partnerka wraz z synem wyjechała za granicę i założyła nową rodzinę więc chodzi o to że nie ma kontaktu za bardzo ze swoim synem .

Tak czy siak jestem głównie ja moja córka i on. Od jakiegoś czasu zaczęłam myśleć o tym żeby mieć wspólne dziecko ale on nie chce twierdząc że już mamy dziecko.

Powiedzcie mi czy to brak miłości do mnie?

Czemu mężczyźni nie chcą dzieci. Nie oszukujmy się nie ma miłych wspomnień z poprzednią partnerka utrudniala mu kontakt z synem trochę stracił zdrowia.

Tylko pytanie czemu on może nie chcieć już dzieci? Może mnie nie kocha? Może jeszcze za krótko jestesmy razem? Kiedy tak naprawdę mężczyzna che mieć dzieci z kobietą? Chyba się pogubiłam.

Czy może mnie kochać a nie chcieć mieć ze mną wspólnych dzieci?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.