Mój partner nas zostawiła ale córka ciągle tęskni za tatą

Jestem mama prawie 5 letniej mądrej dziewczynki. Od 3 lat wychowuje ja sama bo jej ojciec wolał inne życie. Bez zobowiązań i bez rodziny. Od 3 lat nie mam od niego żadnych pieniędzy ani żadnego kontaktu. Dziś wieczór córka ze łzami w oczach powiedziałam mi że dla niej najważniejsza jest mama i tatuś.

Powiedzcie mi jak ja mam z nią rozmawiać?

Przecież nie powiem jej że tatuś ma ja głęboko w du…. Gdzieś tam w tej małej główce go pamięta. Zresztą są zdjęcia bo stwierdziła że mimo wszystko nie wyrzuce jej pamiątek związanych z tatą. Bo moje dziecko nie jest ani z przypadku ani z probówki ( nikogo nie obrażające po prostu chodzi mi o to że jest poczeta z miłości kochających się wtedy ludzi).

Tym bardziej że w przedszkolu wiekszosci dzieci ma mamę i tatę przy sobie. Czy w ten sposób jej nie krzywdze ? Czy mam dalej udawać że tatuś kiedyś wyzdrowiejemy i wróci ( jest uzależniony od narkotyków)

Doradzcie mi coś. Serce mi pęka jak ona o nim wspomina i wiem że czeka na niego. Czy pozwolić jej czekać czy uświadomić że niestety Ale tato już do niej nie wróci.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. lukasz pisze:

    znajdz nowego tate gluptasie zycie jest za krotkie…

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.