Mój partner idzie w odsiadke

Mój partner idzie w odsiadke. Dziś zapadł wyrok. Dostał 3 lata. Jesteśmy dobraną parą, razem tworzymy miłość mamy małe dziecko. Jestem w rozsypce nie umiem sobie z tym poradzić.

Te 3 lata zepsuja nam całe nasze życie które sobie stworzylismy. W ogóle mi to nie pasuje. Mam tyle żalu w sobie i jestem taka bezsilna. On jest wzorowym ojcem, kupuje dla dziecka wszystko, troszczy się, z każdą drobnostka kaze mi isc do lekarza, trzyma porzadek w relacjach z dzieckiem tzn. Nie krzyczy itd. Kocha na maxa.

I jak żyć teraz? Nie mamy swojego mieszkania, moja rodzina nie wie o tym nie wiem jak im powiedzieć. Nie wiem jak to rozegrac. Nie mówiłam o tym może sie wstydzilam.. jestem młoda, nie pracuje. On mnie zostawia z oszczędnościami mimo to martwię się że sobie sama nie poradzę. Nie chciałabym się wyprowadzać do rodziców. Ile ja zarobie bez wykształcenia.. On przynajmniej umiał tym wszystkim zarządzać i zarobic. Obydwojgu to pasowało. Nie wiem jak się ogarnąć w tej sytuacji.

Nie mam nikogo kto by mi pomógł. No jedynie rodziców ale nie wiem jak im powiedziec ze z dnia na ddzień zostalam sama. Druga sprawą jest to że boję się tej odsiadki. Że wyjdzie jakiś zmieniony. Nie wiem jak to na niego wpłynie. On jest z natury silnym samcem alfa ale mimo wszystko boję się że wyjdzie i mnie zostawi albo będzie agresywny lub coś takiego. Jestem bardzo roztargniona i zagubiona ,boję się o przyszłość. Nawet mam już takie myśli żeby uciec zostawić to wszystko

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Mala-mi pisze:

    Wniosek o wstrzymanie wykonania kary i odroczenie wykonania kary.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.