Mój narzeczony mnie drażni

Cześć, mam problem mianowicie mam narzeczonego jest to wspaniały facet aż za wspaniały, chodź ma minusy np. Zachowuje się jak dziecko strzeli focha nawet o to że nie mam ochoty rozmawiac.

Napoczatku było dobrze, ale wiele Się wydarzyło przez ten czas gdy jestemy razem a to już rok mam córkę 5 lat z poprzedniego małżeństwa córka bardzo go lubi czasem wiadomo ma swoje humorki, ale nie w tym Tkwi problem, problem tkwi w tym że za po roku mam za niego wyjść a ja nie jestem pewna….

On mnie niemiłosiernie drażni ciągle się chce przytulać czy okazywać czułość której ja nie chcę! Dobrze się dogadujemy głównie przez telefon, ale jak przyjeżdża do domu to koniec drażni mnie, ostatnio było 5 dni kiedy go nie było w cale spędziłam ten czas tylko z córką i było super naprawdę, ale wrócił i znów to samo…

Po prostu nie wiem co robić… Kiedy mówi że mnie kocha to ja… Ja czasem nie odpowiadam… Bo nie wiem…

Przy nim jestem niezależna finansowo, może tylko o to chodzi… Ze sobie sama nie poradzę… Pomocy!!!

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Lusia pisze:

    Ja na Twoim miejscu zastanawilabym się na jego uczuciami. Widać, że temu mężczyźnie bardzo zależy na Tobie… Nie ma sensu tego ciągnąć, tylko dla stabilności finansowej. On może sobie znaleźć kogoś, kto go pokocha tak jak on kocha… Pomyśl o nim!

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.