Mój mąż źle mnie traktuje

To się zaczęło dziać jak spłacił długi w banku w których mu pomogłam gdzie z czasem po nich zaczął mnie źle traktować mówić złe obraźliwe słowa na mój temat a tym bardziej robić ze mnie wariatkę..

Zaczęłam uczęszczać do psychiatry i psychologa po pomoc i mam zdiagnozowaną depresję na którą biorę leki od kilku miesięcy. Mój mąż traktuje mnie jak nie zrównoważoną psychicznie często zaznacza abym brała leki bo on chce mieć spokój jak wraca do domu, jak obiadu mu nie zrobię to chodzi nerwowy puszy się jak paw i nerowo mi przygaduje a czasami wygania z pomieszczeń dla spokoju przez co zamykam się w pokoju i przestaje z niego wychodzić płacząc..

Niemam z nim dzieci naszczęście i często myślę by od niego odejść bo nie widzę z nim przyszłości ale jak już chce odejść bo nie potrafię wtedy włącza mi się myśl by pójść sobie coś zrobić na zawsze..

Rodzina męża od samego początku poznania mnie nie akceptuje traktuje jak nic z powodu wieku, że 7 lat młodsza i z rodziny patologicznej a przecież to nie moja wina, że się w takiej wychowałam..

To samo rodzeństwo się odemnie odwróciło bo starsza siostra upatrzona najważniejsza bracia są za nią mimo, że wiele zła im wyrzadziła to idą za nią a mnie jakby mogli bo by w łyżce soli utopili za to że się przeciwstawiam, no a rodzice nie żyją ? niewiem co robić i jak żyć tym bardziej jak rano wstaje i nie widzę sensu życia przez co jedzenie mi odchodzi, przestałam o siebie dbać a tym bardziej przestać zwracać uwagę jak się ubieram czy umaluje..

Codziennie praktycznie leżę w łóżku i niemam sił z niego wyjść, nieprzeszkadza mi zimno w pomieszczeniu ani to że jest kurz czy brudno poprostu przestałam się tym przejmować tym bardziej jak mąż w domu jest..

Ostatnio przestałam coraz mniej jeść a jeszcze bardziej zdarza się, że zapominam o tym i nic nie jem przez dzień lub dwa.. Też się stałam taka milcząca na większość pytań męża nie odpowiadam albo poprostu nie chce nic mówić bo poprostu chłop mnie rozdrażnia bezsensownym gadaniem o ludziach w pracy czy tym co on planuje..

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Anonim pisze:

    Odejdź!!ratuj Siebie,zawalcz o Siebie,nie jesteś nikim -JESTES KIMŚ!!!!!

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.