Mój mąż śmieje się ze mnie i mu dokucza bo jestem otyła

Muszę to z siebie wyrzucić. Zacznę od początku podczas ciąży bardzo dużo przytyłam i zrobiły mi się rozstępy mój facet niby w zartach powtarzał ze jestem gruba cały czas na spotkaniach ze znajmomymi prosił abym coś mu przyniosła mimo iż wszyscy wiedzieli że ciąża jest zagrożona i nie powinnam się nadwyrężać wtedy się śmiał i mówił że powinnam się ruszać bo gruba jestem.

W domu też cały czas powtarzał to samo i mówił jak bardzo mu się nie podobają rozstępy, praktycznie się nie kochaliśmy przestal mnie dotykać i wspierać. Ostatnie dwa miesiące ciąży spędziłam na pobytach w szpitalu jedzilam od jednego do drugiego.

Podczas pobytu w jednym ze szpitali oddalonym od domu o 100 km ani razu mnie nie odwiedził chodź wiedział że tego potrzebuje że strasznie mi go brak wtedy było. Tłumaczył się że nie ma teraz jak ze praca że szkoda kasy na paliwo w końcu wypisałam się na własną rękę i wróciłam sama do domu myślać ze się ucieszy ale okazało się że zamiast wrócić do domu prosto po pracy poszedł z kolegami na piwo…

Teraz gdy urodziłam katowałam się dieta udało się do schudłam niestety trochę skóry na brzuchu zostało i często w żartobliwy sposób się z niej śmieje mimo iż wie że mnie to boli.

Coraz częściej przez to wszystko czuje się nic nie warta wydaje mi się że mu się nie podobam, że nie pociągam go i że mnie nie kocha. Jak mu o tym mówię to zamiast mnie wspierać i zapewniać ze tak nie jest to tylko mówi że znowu zaczynam i wymyślam. Nie mam już siły a wyprowadzić się nie mam gdzie tym bardziej z niemowlakiem. Musialam to w końcu z siebie wyrzucić ??

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Marta pisze:

    Zostaw go dziewczyno bo w przyszłości nie będzie ci dobrze z nim.Uwierz w siebie jeżeli zdobyłaś się na odwagę żeby to napisać to jesteś wartościową osoba i masz w sobie dużo siły by zacząć na nowo u boku kto cię doceni i pokocha i dowartościowane. Powodzenia

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.