Mój mąż całkowicie stracił mną zainteresowanie

Po czym poznać, że mąż traci zainteresowanie żoną? Mój pracuje w delegacji. Ja go kocham nad życie, on mnie niby też . Ale bardzo niepokoją mnie pewne rzeczy o których mówię mężowi a on nic: mógłby do mnie nie zadzwonić przez cały miesiąc, nie stanowi to dla niego problemu… i pisze bardzo mało.

Nie, to nie przez pracę, po prostu nie ma takiej potrzeby o czym wiemy oboje, jednak on twierdzi, że albo nie ma zasięgu w domku w którym jest albo nie ma czasu bo praca .ok.. Jesteśmy gdzieś razem u kogoś, obojętnie, to nie podejdzie, nie obejmie mnie (tak jak to mężczyzna czasami robi w towarzystwie), nie dotknie, nie złapie za rękę, nie mówi nic do mnie (jakby mnie w ogóle tam nie było) .

Były przypadki, że podeszłam i go objęłam a on jakby delikatnie mnie odtrącał🤷. Itp itd. Myślałam, że jak go nie będzie w domu więcej niż jest to będzie jakaś tęsknota, potrzeba bliskości . Ale nie. Kiedy mu mówię o tym wszystkim to on twierdzi, że mi się wydaje. Co myślicie? Dodam, że na początku związku się bardzo starał, przywoził kwiaty, przyjeżdżał do moich rodziców żeby mnie zobaczyć i zamienić 2 słowa, pracował w delegacjach i miał identyczna pracę , a nie było sytuacji, że nie miał czasu. Ale to było 8 lat temu…

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.