Mój facet za żadne skarby nie chce poznać mojej małej córeczki

Cześć. Piszę do was bo nie wyrabiam już psychicznie. Jestem młodą mamą 5 letniej córeczki. Wychowuje ją sama. Jakieś 3 lata temu poznałam fajnego faceta. Spotkaliśmy się może parę razy, ale przez moją sytuację rodzinną nie mogę spotykać się z nim regularnie bez dziecka. Mama choruje na nieuleczalną chorobę kości i są chwilę kiedy czuje się dobrze, a są takie, kiedy nie potrafi nawet sama wstać z łóżka. Ojciec prawie cały czas pracuje, a jak jest w domu to zazwyczaj jest pijany, więc nie mam z kim zostawić małej żeby iść na spotkanie.

On zaś nie chce jeszcze poznać córki bo twierdzi, że nie jest gotowy. Ja nie pracuje, ale szukam pracy tylko boję się, że nie pogodzę domu, dziecka, pracy i chorej mamy. Chciałabym ułożyć sobie życie, ale nie chce zostawiać mamy samej z ojcem w domu, gdy ja się na przykład wyprowadzę. Boję się, że ją wykończy psychicznie.

Jestem czasem na takim wyczerpaniu psychicznym, że bez powodu krzyczę na małą czy ciągle ją o coś upominam. Nie chce wyżywać się na dziecku bo niczemu nie jest winne. Tylko jak ja mam stworzyć coś z tym facetem, kiedy on nawet nie jest gotowy poznać osobiście mojego dziecka ? Ostatnio znalazłam czas żeby wyjść i się spotkać to stwierdził, że teraz nie ma do tego głowy bo ma inne ważniejsze rzeczy do roboty .. jak mam to rozumieć? Rozmawiając z nim przez telefon zadając mu pytania po prostu odburkiwał, a potem mi napisał wiadomość, że głowa go bolała i dlatego tak się zachowywał.

Daje mi ostatnio różne sygnały tego, że nie jestem w jakikolwiek sposób ważna w jego życiu.. Pytając się o to stwierdził, że jestem ważna bardzo i że zmieniłam jego życie na lepsze. Ja już po prostu nie wiem co mam myśleć.. Pomóżcie mi to wszystko zrozumieć i ogarnąć jakoś.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Jejd pisze:

    Przykro mi to mówić, ale jesteś zapewne jego panienka do pukania 😉 jakby myślał o Tobie na poważnie, to już dawno by poznał twoja córkę. Nie zdziwiłabym się, jakby miał jakąś stała dziewczynę albo żonę (zależy ile ma lat). Strata czasu na takiego typa. Weź załóż se konto na jakiejś sympati pl czy innej (tylko nie tinder i inne tego typu) napisz wprost jakiego faceta szukasz .. i może akurat 🙂

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.