Mój chłopak kręci ze swoją kuzynką

Cześć. Mam bardzo ale to bardzo dziwne zmartwienie i nie wiem czy mam do końca prawo i powód by się tego obawiać. Mianowicie chodzi o mojego chłopaka i jego kuzynkę… Od zawsze byli blisko bo jednak to rodzeństwo cioteczne, razem się wychowywali ale mają już ponad 20 lat i niektóre ich zachowania nie są normalne.

Kiedy oboje nie byli jeszcze w związku ciągle spędzali ze sobą czas, spali ze sobą w jednym łóżku, przytulali się ciągle, leżeli na sobie. I było tak jeszcze jak ja zaczęłam być z nim (już ponad rok temu). Ona leżała mu na kolanach, jak widywali się to ona chodziła z nim „pod pachę”. Jakby po prostu byli parą. Ona niestety ma problemy z życiem miłosnym i nikogo do tego czasu nie miała więc moim zdaniem czuje w nim takiego a’la partnera i tak samo było na odwrót.

Co najbardziej mi dało do myślenia: chłopak był ostatnio sam z nią na imprezie, ja niestety źle się czułam i odpuściłam. Kiedy wrócił powiedział mi, że nazywał ją swoją dziewczyną (dla żartu mhm) bo ponoć ciągle się ludzie pytali czy są razem.

Kolejną rzeczą jest to, kiedy poznajemy nowych ludzi to zawsze pytają czy oni są razem i wielkie jest zawsze zdziwienie, że to kuzynostwo. Przy znajomych też bywało, że siedzieli blisko, obejmowali się nie raz… Czasami zdarzają się jakieś głupie gadki z jego strony, bywały z podtekstem a nie raz czasami dziwnie ją złapał ale nie dobrze mi o tym rozmawiać.

Oczywiście poruszałam z nim ten temat a on był zdziwiony ale nic nigdy z tym za bardzo nie robił. Ja nie mam nic przeciwko kuzynce, bardzo ją lubię i mamy bardzo dobry kontakt ale chyba to wszystko robią nieświadomie.. Już każdy z naszych znajomych mówi mi jak to wszystko dziwnie wygląda a ja się za każdym razem czuje niekomfortowo. Ale ta noc w klubie dała mi mocno do myślenia co tak naprawdę tam robili.

Proszę, czy za bardzo panikuje, czy sprawa naprawdę wygląda dziwnie?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.