Młoda ze mnie mamuśka

Proszę o dodanie postu anonimowo.. jestem Młoda matka.. urodziłam dziecko w wieku 17stu lat, synek ma 3 latka.. będąc w ciąży chodziłam do szkoły aby ją skończyć.. oczywiście komentarzy od rówieśników ( chamskich komentarzy ) nigdy nie było brak? ..

Jako młodej osobie dało mi to straszną motywację aby udowodnić sama sobie,ze dam radę.. z ojcem swojego dziecka rozstałam się pół roku temu… Nie byliśmy w stanie się ze sobą dogadać, nigdy go nie było do pomocy kiedy potrzebowałam to najbardziej…

Jako osoba, która wychowywała się z jednym rodzicem wiedziałam,ze lekko w życiu nie będzie.. obecnie mam 20 lat i powiem, ze cieszę się bardzo tym,że Bóg zesłał mi właśnie taki A nie inny los.. skonczylam szkołę z bardzo dobrymi wynikami, mimo, iż uczyłam się z dzieckiem na kolanach.. znalazłam dobrą pracę i obecnie poszlam na studia.. Mojemu dziecku nigdy nic nie brak aczkolwiek staram wychować się mojego synka na porządnego pod względem kultury.. Jako młoda osoba powiem,że życie dało mi w kość ale było warto.. warto było udowodnić każdemu,ze dam sobie radę bo mam DLA KOGO! I wiecie?

Nagle każda osoba, która potrafiła być wobec mnie chamska i wulgarna zaczela się do mnie normalnie odzywać i mówić,że są pełni podziwu ,ze dalam sobie świetnie radę. Piszę ten post aby samotne Matki, które znajdują się w takiej sytuacji wiedziały, ze nie są one jedyne i ze zawsze dadzą radę! W nas jest siła!

Nigdy nie możemy się poddać bo mamy dla kogo walczyć! Z przyjemnością porozmawiam z osobą, która potrzebuje bliższego wsparcia niż na forum, wystarczy napisać priv A napisze osobiście, buziaki dla Was kobietki ❤❤???

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.