Mieszkamy z mężem u teścia od dwóch lat

Hej nie wiem co robić. Mieszkamy z mężem u teścia od dwóch lat. Chcemy zrobić remont ale teściu się nie godzi. Do zrobienia jest praktycznie wszystko zaczynając od ogrzewania po instalacje elektryczna no dosłownie wszystko.

Mamy pieniądze żeby to zrobić ale brak pozwolenia z teścia strony. Mamy dwa pokoje jeden nasz a drugi dla syna który też by trzeba było wyremontować. W domu są rzeczy które pamiętają chyba jeszcze druga wojnę światową.

Nie mam już na to sił od dłuższego czasu staram się coś wskórać ale nic nie pomaga. Jak rozmawiam z mężem o tym to się złości że wypominam mu rzeczy na które on nie ma wpływu. Często się przez to kłócimy bo chce żyć w normalnych warunkach.

W szafach wiszą jeszcze ciuchy po rodzicach od teścia. Naprawdę mam tego dość zamiast sprzątać zrobić raz a porządnie to nie bo teść się burzy. Dom jest piętrowy do góry są 4 pokoje które można by było zrobić i je użytkowac.

Pokoje są zawalone gratami które bym wyrzuciła a teść chce zostawić bo się wszystko przyda może macie jakieś rady jak sprawić żeby teściu zmienił zdanie i było robione cokolwiek

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Gość pisze:

    A może by się tak wyprowadzić?

  2. Vilemmo pisze:

    Jeśli dom nie jest przepisany to bym się nawet nie bawiła w jego remontowanie tylko szukała czegoś dla siebie. Jeśli teściom zależy na tym byście u nich mieszkali to zmieni zdanie… W innym przypadku szkoda się dusic

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.