[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Miałam mieć piękne życie

No właśnie miałem mieć. Miałam narzeczonego z którym byłam prawie 7 lata. Mamy razem synka 3 latka i córkę roczek ma. W te wakacje miał być ślub. Do pracy nie wróciłam bo stwierdziliśmy że ja się zajmę domem i dziećmi.

A on zarabiał tyle ze nam nie brakowało. Rodzice mu chyba na 20 urodziny dali dom. Wiec mielismy tez gdzie mieszkać. Układało się nam bardzo dobrze. Wręcz idealnie. Mogliśmy nawet wychodzić na kolację czy gdzie kolwiek sami bez dzieci. Bo zawsze jego rodzice byli chętni by zostać z wnukami.

W łóżko też było świetnie. A ten dupek dwa miesiące temu powiedział mi że ma romans. I mam dwa dni na wyniesie się i zabranie swoich rzeczy. Jak on wróci ma nie być mnie. Wiec się spakowałam i oczywiście dzieci. I wróciłam do rodziców. A u rodziców są dwa pokoje i siostra w liceum.

A ten dupek jak założyłam sprawę o alimenty twierdzi że nie może mieć dzieci. I będziemy się sądzić w sądzie. Chociaż uznał dzieci. Dobrze że mojej mamy brat jest adwokatem od spraw rodzinnych. Bo nie stać mnie na adwokata. A teraz mam mam na utrzymanie dzieci nie całe 1200 zł co dzieci mają astmę.

Jestem załamana bo ledwo mi starcza. I ogólnie wszystko mi się nie układa z dnia na dzień zostałam sama z dwójkę dzieci. Jest mi naprawdę ciężka. Bo z każdej strony jest jakaś kłoda.

Syna mi nie przyjęli do przedszkola bo przecież nie pracuje. A na prywatne mnie nie stać. Czasami bym chciała żeby to był zły sen. Ale jest ciężko ale dla moich dzieci się nie poddam. Bo ja to nigdy nie zdradziłam. I dam radę dla dzieci. Bo je kocham i zrobię wszystko dla nich !!!!

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Nata pisze:

    Nieprawda.zaden to „dupek”..tylko ty!
    On tylko zartowal,chyba nikt w takie bzdiry tu nie uwiezy,bierz sie „za odzyskanie’swojego faceta

  2. Nata pisze:

    Mam racje?kto jest za,paluszek w gore dziewczyny

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.