Witam. Jestem po rozwodzie. Nie szukałam nikogo ale się stało. Zakochaliśmy się w sobie. Jesteśmy razem od 7 miesięcy. On ma żonę i córkę. Nie mieszkają razem. Mówi, że się rozwiedzie, że nic ich nie łączy oprócz dziecka. Spłaca kredyt za mieszkanie, w którym mieszka żona z córką.
Ostatnio odkryłam, że piszą ze sobą. On wysyła jej zdjęcia co zrobił do jedzenia, zachód słońca itp. Ona jemu, że go kocha i zdjęcia co dzieje się u niej. Nie mieszkamy razem. Jeszcze. Być może on wprowadzi się do mnie.
Ale po tych przeczytanych wiadomościach jestem załamana. Poradźcie co zrobić. Póki co milczę. Nie rozmawiam z nim. Kocham. Ale już raz byłam oszukana i nie chce tego przeżywać jeszcze raz. Poradźcie proszę. Uciekać czy wytrwać??