Mąż zaburza moje poczucie własnej wartości

Cześć wam. Mam wielki problem i już nie wiem co mam robić. Może mi coś doradzicie. Jestem mężatką i mam synka. Mój mąż po ślubie zmienił się strasznie. Nie ma do mnie szacunku, ciągle mnie wyzywa, upokarza.

Codziennie mi powtarza, że jestem gruba, brzydka, że jestem życiowym nieudacznikiem. Robi to w domu, na ulicy, wśród rodziny – wszędzie gdzie się da. Mówię mu, że nie chce z nim być, że ma się wyprowadzić, dać mi spokój a on wtedy śmieje mi się prosto w twarz i mówi sama się wyprowadź (oczywiście bez naszego synka).

Co mam zrobić? Pomóżcie jakieś rady? Dodam, że mieszkamy u mojego taty. Przy moim tacie jest aniołem a gdy tylko tata wyjdzie to jest masakra. Nie mam żadnego dochodu, niestety nie pracuje. Synek ma dopiero rok. Pomocy.

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Agata pisze:

    Zostaw go.

  2. Iwona pisze:

    Twój mąż stosuje przemoc psychiczną, poszukaj psychologa, są bezpłatni, przepisy się zmieniły więc jest duże prawdopodobieństwo, że jak wezwiesz policję od razu go wywalą z domu. Poszukaj żłobków z projektów unijnych które są bezpłatne, i szukaj pracy. Powodzenia. Jak chcesz napisz do mnie, porozmawiamy.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.