Mąż wmawia mi chorobę psychiczną

Dziewczyny nie wiem co robić mianowicie mam męża i synka. Od 2 lat ciągle kłótnie z mężem, ciągle mu coś nie pasuje – a to ze nie sprzątam, a to coś innego ( sprzątam ale mąż jest uczulony na każdy okruszek który leży) .

Na początku myślałam, że mnie zdradza częsty telefon itd. Ale okazało się, że nie, że to moje wymysły. Ale z dnia na dzień jest coraz gorzej. Ja nie pracuje ( mój błąd, ale ciężko znaleźć pracę albo ja sobie tak tłumaczę). Czuję, że moje małżeństwo się rozpada, mąż nawet uczuć nie okazuje.

Tylko widzi mnie na wieczór gdy mu się chce. Raz się rozstaliśmy ale strasznie przeżył to nasz syn, dlatego stwierdziliśmy, że damy sobie szansę. Chciałam żebyśmy poszli na terapię małżeńską ale on nie chce. Twierdzi, że tylko ze mną jest coś nie tak a z nim ok.

Że jestem chora psychicznie ( kiedyś cierpiałam na depresję, a dodam że mam 26 lat). Nie mam nawet znajomych żebym mogła się wygadać czy nawet wyjść na spacer. Ciągle w domu słyszę tylko zrób to zrób tamto i porównywanie mnie do kogoś gorszego. Nie wiem co mam robić…

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.