Mąż siedzi ciągle przy laptopie i jest do mnie agresywny

Proszę o radę. Jestem z mężem kilka lat, mamy dziecko, które jest naszym oczkiem w głowie. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że oddalilismy się z mężem od siebie. On zaopatrzony non stop w komputer albo telewizor.

Ja zajęta kariera zawodowa. Jednak to nie jest tak, że nie mamy możliwości spędzić wspólnie czas, mamy i czasem bardzo dużo. Jednak mój mąż woli go spędzać przed laptopem. Nie pomaga w domu, dosłownie w niczym. Nie mogę na nim polegać.

Ciągle słyszę, że to źle zrobiłam tamto źle zrobiłam, wytyka mi wszystkie moje błędy. Dlatego też jest sporo kłótni, bo zaczęłam mu mówić co mi nie pasuje, że musi się zmienić. Jest jeszcze kwestia jego wybuchów agresji.

Jak skrytykuje go od razu wybucha rzuca wszystkim co ma pod ręką. Uderzył mnie kilka razy, ale mu wybaczylam. Jednak za każdym razem gdy to się powtarza słyszę, że to moja wina bo ja doprowadzilam do jego zachowania. Nie układa nam się już wogóle. Nie umiemy się dogadać.

Każde rozmowy kończą się kłótnia bo on uważa się za,, pana idealnego”. Jestem już bez silna. Jakiś czas temu pojawił się w moim życiu kolega, miły sympatyczny rozwodnik. Nie nie zdradzilam męża, ale kiedy się widzimy to czuję się przy nim bardzo dobrze. Dostaje oparcie, zrozumienie, czego nie mam od męża.

Przede wszystkim traktuje mnie jak kobietę, a nie jak panienke do łóżka. Od dłuższego czasu sama siebie oklamuje, kiedy pyta się mnie mój mąż czy go kocham odpowiadam sporadycznie tak kocham, jednak to nie jest prawdą. Nie umiem odpowiedzieć czy go jeszcze kocham czy już nie.

Boję się odejść od niego bo nie mam blisko rodziny. Boję się że zostanę sama i jego rodzina się ode mnie odwróci. Błagam poradzcie mi coś bo zwariuje. Proszę o zbędne komentarze

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.