Mąż mówi, że jak mi nie pasuje to wróci do byłej żony

Hej. Mój mąż miał żonę rozstali się po 2 latach małżeństwa, postanowiła odejść do innego. I przez 8 lat byli razem. Teraz się rozeszli. I pojawił się problem. Ale od początku. Mąż ma synka z poprzedniego małżeństwa z którym się nie widuje od czasu gdy na świecie jest nasza wspólna córka. Były sprawy w sądzie o widzenia ale młody (14 lat ) jest tak nastawiony przez matkę że nie chce przychodzić do nas.

Gdy córka miała kilka miesięcy było ok przyszedł kilka razy. Przychodził do czasu gdy związek byłej się rozpadł. Od tamtego czasu zero kontaktu. A była żona wypisuje do mojego męża żeby do niej wrócił inaczej nie zobaczy syna że ona żałuję że się rozstali. Itd raz chodzi i mówi do ludzi że ja bił a innym razem ze za nim tęskni. Przez to że ona się tak wraca itd mąż się ze mną kloci a przy czym zawsze mówi że była chce być z nim i jak mi nie pasuje to pójdzie do niej.

Wkurza mnie to że przez tyle lat miała go gdzieś nie dawała mu syna a teraz jak wróci to będzie się z nim widywał. On mówi że nie chce z nią być. Ale przy każdej kłótni mówi co innego.nie wiem co mam myśleć. Wróciłam do pracy mąż pracuje na zmiany i często wraca później niż powinien i zawsze mówi że zagadał się z kolegą z pracy chociaż żaden z nich nie mieszka w okolicy. Jego była wprowadziła się kilka domów dalej. Nie wiem co myśleć

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.