Mąż mnie zostawił dla innej, wróciliśmy do siebie a potem ja go zdradziłam

W sumie niewiem od czego zacząć. Może najlepiej od początku. W zeszłym roku zaszłam w ciążę z synkiem. Oprócz tego mamy prawie 2letnia córeczkę. Nie układała nam się z mężem już w momencie kiedy zaszłam z synkiem w ciążę. Doszło do tego że się rostalismy.

Mąż znalazł sobie nową partnerkę. Walczylam o niego po czym odpuściłam po czasie w tym roku w lutym wróciliśmy do siebie. Widziałam że nie będzie łatwo wybaczyć tego że bzykal inna ale tak go kochałam że nie wyobrazlalam sobie życia bez niego.

Po czasie znów zaczęło się wszystko psuć kłótnie wyzwiska itp. (od jakiś 4msc). doszło do tego że poszłam na koncert z naszym przyjacielem (oczywiście mąż się zgodził) i świetnie się bawiąc z przyjacielem doszło do tego że poczułam jego bliskość itd i zdradziłam męża.

Wróciłam do domu ukrywalam to przed nim. Kiedy powiedziałam mu prawdę oznajmiłam mu ze się wyprowadzam do naszego przyjaciel. Zaczęłam z nim związek trwa on około tygodnia ale nie czuję tego wydaje mi się że nadal kocham męża mimo tego że traktował mnie bardzo źle tęsknię za nim. Dziewczyny co robić.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.