[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Mąż koleżanki ma kochankę

W ubiegłym roku na urlopie w Chorwacji mąż mojej koleżanki oznajmił jej,że poznał kobietę,z którą pracuje. W której oczywiście się zakochał i dzień przed ich urlopem pierwszy raz poszli razem do łóżka.

Nie dość,że zepsuł nam wakacje to moja koleżanka zrobiła mega awanturę przy dzieciach.

Szklanki, talerze wszystko było w powietrzu. Wiadomo…. Ale to jest najmniej ważne. Otóż wróciliśmy po urlopie do swoich domów. I wtedy dopiero się zaczęło. Powiedział jej,że chce od niej odejść. I żyć z tamtą kobieta.

Koleżanka wpadła dosłownie w furię. Szantażowała go dziećmi, że założy mu niebieską kartę na policji,że do jego pracy zadzwoni do szefa i powie,że ma romans z pracownicą. Itd,itd. koniec końców został w domu,ale nadal spotykał się z tą kochanka przez ponad rok.

W każdym bądź razie teraz zwolnił się z pracy, w której pracował z tą kobieta. Bo ta jego kochanka dała mu kopa w dupe.A moja koleżanka dostaje anonimowe smsy. Wiadomo ktoś życzliwy pisze jej tak naprawdę cała prawdę o jego związku z drugą kobieta. U niego w pracy każdy wiedział o jego romansie bo się nie ukrywali.

Dostała 3 smsy anonimy i pytanie czy na sprawie rozwodowej te smsy będą brane jako dowód w sprawie. Bo oczywiście koleżanka chce rozwodu z orzeczeniem o jego winie. Proszę o porady. Pozdrawiam.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.