[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Mąż daje tak mało pieniędzy że brakuje nam na jedzenie

Proszę o anonimowość☀Jestem młodą matką i żoną. Mieszkamy we 3 u moich rodziców, mój mąż jest strasznie oszczędny i leniwy, przyjeżdża z pracy, może z 10 min poświęci naszemu małemu dziecku i potrafi spać, bo spracowany. Pieniędzy daje 500 zł i powiedział ostatnio taki tekst żebym o więcej nie prosiła.

Więc nie pomaga mi fizycznie, psychicznie A nawet ekonomicznie bo jedzenie i rachunki albo moi rodzice opłacają albo ja się dokładam. Mamy bardzo poważnie chorą córkę, więc pewnie w ogóle nie pójdę do pracy, bo albo rehabilitacja Albo szpital.

Już psychicznie nie wyrabiam mój mąż mnie wykańcza, ale świadomość wychowywania chorego dziecka mnie przerasta. Jestem na skraju wyczerpania, wnioskując po obserwacji mojej i innych, stosuje On przemoc ekonomiczną.. skąpi na rodzinę jak może, a siostrze chcę 50 tyś pożyczyć, w święta nas zostawił i pojechał do swoich rodziców.

Jedynie jego obowiązkiem jest zawozenie na rehabilitację.. każdy mi mówi, żeby rzucić d*pka, ale ja chciałam dobrze dla tego dziecka, od początku jak się dowiedziałam, że chore walczyłam o nie, jak lwica??

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. bogna pisze:

    Witaj
    Dziewczyno uciekaj z tego związku ratuj siebie i dziecko,podaj go o alimenty nie będzie lepiej tylko coraz gorzej nie warto żyć z takim tyranem wiem coś tym ja nie mam gdzie iść więc się męczę a jestem już na emeryturze ,a Ty masz gdzie mieszkać porozmawiaj z mamą.
    Powodzenia

  2. Jagoda pisze:

    Alimenty spokojnie większe dostaniesz niż to marne 500 zł. Przecież on miesięcznie więcej przeje niż Ci daje. A dziecko to niby czyje jest?! A zostaw Ty go, niech sam żyje za to 500 zł, a Tobie płaci alimenty. Przynajmniej jego gaci nie będziesz musiała prać!

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.