Mąż czuje się samotny bo…

Witam. Dziewczyny co mam robić? Więc od początku. Z moim facetem jesteśmy od 10 lat razem. 2 lata po ślubie i mamy 2 letniego synka. Problemem jest to że mój mąż uważa że czuje się samotny że jestem dla niego obojętna itp a ja uważam że tak nie jest. Może nie poświęcam mu już tyle uwagi co kiedyś ale mamy dość wymagające dziecko.

No faktem jest to że syn śpi ze mną bo mimo prób spania w swoim łóżku była histeria i zakończyło się tą klapą. Mąż spał z nami jakis czas ale obecnie śpi w innym pokoju bo po 1 strasznie chrapie i po 2 wcześnie wstaje i budził syna właśnie albo chrapaniem albo budzikiem i stwierdził że pójdzie narazie spać do innego pokoju.

Inna sprawa to brak totalny ochoty na seks z mojej strony. Ja wiem że on potrzeby swoje ma ale mi zupełnie nie zależy na sprawach łożkowych. Szczerze mam czasem ochotę jak sobie wypije alkohol no ale to żadne rozwiązanie. Robiłam badania hormonalne mam prawdopodobnie zaburzenia hormonalne tzw zespół policystycznych jajników w dużej mierze jest on właśnie odpowiedzialny za moje zerowe libido myślałam że mąż chociaż trochę zrozumie że ja muszę trochę się podleczyc hormonami może wtedy coś się poprawi no ale niestety on ma swoje w głowie i koniec i wychodzę na tą zła wiecznie.

Musiałam zrobić powtórkę badań czekam na wyniki i na kolejnej wizycie będę wiedzieć co i jak. Wiem że nie jestem idealna żona ale jak mam mu wytłumaczyć to wszystko kiedy on twierdzi że sobie wymyślam itp. Nie mam już sił.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.