Mąż ciągle robija samochody – myślę że to z jednego powodu…

Witam. Chciałam Wam po krotce opisać mój problem i prosić o poradę co powinnam zrobić. Zacznę od tego że jesteśmy z mężem 10 lat po ślubie, mamy dwoje dzieci, mąż prowadzi swoją firmę. W przeciągu 3 lat miał 4 wypadki samochodowe w tym 3 z jego winy i jeden gościu wjechał w męża na czołowo.

W jednym roku w ciągu niespełna 2 miesięcy miał 2 wypadki. Dodam że niedługo po ślubie też dachował samochodem, a za jakiś czas po tym zdarzeniu policja go złapała i zabrała prawo jazdy za przekroczenie ilości punktów. Później musiał zdawać prawo jazdy na nowo. Nic go to nie nauczyło jak widać.

Kilka dni temu też oczywiście miał wypadek w sumie to najpoważniejszy w tym wszystkim bo wjechał w busa i poszkodowane zostały osoby. Mówi że nie wie co się stało czy zasnął za kierownicą bo ocknął się jak uderzył w busa. ( Mężowi w żadnym wypadku nigdy nic się nie stało. )

Uważam że nie jest to normalne żeby co chwilę dochodziło do wypadków, on nie widzi problemu bo mówi że każdemu może się zdarzyć i przecież nie robi tego specjalnie.

Ja nie wiem czy to wina tego że każdą swoją wolną chwilę spędza przed telefonem, albo gra albo siedzi i przegląda jakieś głupoty. Nie raz budzę się w nocy o 1 a on w najlepsze gra albo się bawi po czym jak mu mówię żeby odłożył telefon bo rano musi wstać do pracy to jest wielce na mnie obrażony.

Czy to może być jakieś przemęczenie organizmu spowodowane zbyt długim i częstym używaniem telefonu?? Nie wiem co mam z nim zrobić żeby zaczął jeździć ostrożniej, żeby w końcu skończyły się ciągle wypadki. Jak na niego wpłynąć.

Przez to jak jeździ wsiadając z nim do auta mam ogromny strach i stres czy bezpiecznie dojedziemy na miejsce…

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.