Matka krytykuje mój wygląd

Serious woman gesture quiet sign in dark shadows. Closeup portrait. Black and white

Od kiedy pamietam moja mama krytykowała mój wygląd. Zawsze bardzo mnie to raniło. Jestem osobą bardzo emocjonalna i biore sobie duzo rzeczy do serca. wiem ze za kazdym razem chciala dobrze. chcialam i chce sie zmienic. gdy znajde motywacje, poczytam w internecie, biore sie w garsc, i postanawiam skonczyc moj problem z waga. gdy zaczynam sie starac, własnie zaczyna sie. Krytyka, boze jak ty wygladasz?

To jest potężne tak jak ty! On cię taką wogule chce? A twoim przyjaciołom nie przeszkadza to jak wygladasz? i zaczyna się…. Mój płacz, moja rezygnacja, demotywacja, poddanie się bo przecież i tak sie nie uda….

Dzisiaj, załamalam sie, zrobiłam trening zeby od czegos zaczac, ustalilam sobie ile bede jesc kalorii, wszytsko szlo w dobra strone…. Wieczorem zadowolona z siebie usiadłam, moja mama usiadla.

Jak ty wygladasz…. po tym jak zawsze poszlam do swojego pokoju, rozplakalam sie i obecnie jestem w dolku emocjonalnym. napisalam do niej wiadomosc, opisalam jak sie czuje z tym ze tak mnie traktuje, odeslala mi tylko smutna buzke. Szkoda slow……..

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.