Matka krytykuje mój wygląd

Od kiedy pamietam moja mama krytykowała mój wygląd. Zawsze bardzo mnie to raniło. Jestem osobą bardzo emocjonalna i biore sobie duzo rzeczy do serca. wiem ze za kazdym razem chciala dobrze. chcialam i chce sie zmienic. gdy znajde motywacje, poczytam w internecie, biore sie w garsc, i postanawiam skonczyc moj problem z waga. gdy zaczynam sie starac, własnie zaczyna sie. Krytyka, boze jak ty wygladasz?

To jest potężne tak jak ty! On cię taką wogule chce? A twoim przyjaciołom nie przeszkadza to jak wygladasz? i zaczyna się…. Mój płacz, moja rezygnacja, demotywacja, poddanie się bo przecież i tak sie nie uda….

Dzisiaj, załamalam sie, zrobiłam trening zeby od czegos zaczac, ustalilam sobie ile bede jesc kalorii, wszytsko szlo w dobra strone…. Wieczorem zadowolona z siebie usiadłam, moja mama usiadla.

Jak ty wygladasz…. po tym jak zawsze poszlam do swojego pokoju, rozplakalam sie i obecnie jestem w dolku emocjonalnym. napisalam do niej wiadomosc, opisalam jak sie czuje z tym ze tak mnie traktuje, odeslala mi tylko smutna buzke. Szkoda slow……..

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.