Marzenie

Wiecie co sprawia młodej matce smutek ? Chcesz dać dziecku wszystko co masz.
Ogladalam z córeczką program który remontuje domy. Ona zapytała z taką iskierka w oczach czy dam jej kiedyś własny pokój taki tylko jej cały na różowo z kucykami i czy wtedy będzie mogła w końcu zaprosić swoją przyjaciółkę.

Wiecie musiałam wyjść i poszłam do łazienki beczalam z godzinę patrzyłam w lustro i nie mógłam się uspokoić. Chodziło jej tylko o jeden pokoik taki zwykły mały różowy pokoik i moje dziecko by było w siódmym niebie .

A ja ? A ja nie jestem w stanie jej go dać. Gdzie jest sprawiedliwość na tym świecie ja się pytam ??? No gdzie ??? Mieszkamy na 36 m kw. , W jednym pokoju z mężem córka i synkiem w drugim pokoju mieszka mama.

Wynajmowaliśmy mieszkanie gdy pracowlam teraz gdy mamy małe dziecko poprostu poludzku nie stać nas. I musieliśmy wrócic z podkulonym ogonem. Jest mi tu źle bardzo źle moim dzieciom jest ciasno. Chce jak najszybciej wrócic do pracy ale przy naszych wspólnych zarobkach z mężem nie będzie nas stać . Wszystko jest takie drogie zaczynając od przedszkola po 600 zł za czesne plus wyżywienie i plus środki higieny. To 1000 zł murowane .

Plus opłaty za nowo wynajmowane lokum 1900 plus czynsz plus opłaty . Kredyt na dom ? Nikt nam nie da. Nie mamy zdolności. To wszystko mnie tak przytłacza jest mi tak źle. Nie wiem co mam robić . Kocham moje dzieci nad życie chciałabym dać im wszystko co najlepsze ale mnie nie stać .ja wiem wszystkiego trza się dorobić itp.

Dlaczego ci wszyscy w rządzie zarabiają tyle tysięcy miesięcznie są tacy bogaci jezdza za nasze podatki mają wszystko a tacy zwykli ludzie jak ja nie mogę dać dziecku pokoiku ? Zwykłego małego różowego pokoiku i muszę mieszkac z matką ?????

Życie jest takie do d*** jestem taka zdołowana że siedzę i pisze to wyznanie płacząc . Jestem złą matką nie mogę przestać o tym myśleć 🙁

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.