Mam dość robić wszystko sama

hej. proszę o anonimowość.
A więc tak … jestem z chłopakiem prawie 7 lat mamy córeczkę niecałe 3latka . do tej pory nie jesteśmy ani zareczeni ani nic mam tego dosyć bo nie wiem na co on czeka albo ja Czasami mam ochotę spakować córkę i siebie i uciec stąd bo moja psychika już nie wytrzymuje… często płacze jestem cały czas zdenerwowana co zauważa moja córeczka .

Ten palant codziennie pije piwo codziennie jest pijany ale nie robi nam krzywdy ale nie mam ochoty patrzeć na niego cały czas. Chce ciepła kogoś kochanego miłego .. codziennie jeździ po pracy do swojej matki zamiast do nas wrócić od razu A ja siedzę sama z córką jak idiotka i czekam na niego z obiadkiem który czasami zje albo coś mu się nie spodoba to jest awantura i idzie spać głodny.

Ja pracuje. starcza mi na wszystko na paznokcie, kosmetyki i zachcianki naszej córeczki. Nie powiem bo on też daje pieniądze Ale ja nie potrafię chyba już żyć z nim bo zabija mnie ta samotność i czuje się jak śmieć .. chce być kochana i żyć A nie tylko istnieć!!

Dodam że jestem atrakcje dziewczyna mam 23 lata i nigdy nie miałem problemów aby znaleźć kogoś fajnego mam powodzenie u chłopaków i mogłabym być może z kimś szczęśliwa ale co z córką.. ma wychowywać Ja ktoś inny skoro on jest takim nie dbałym o swoją rodzinę ..

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.