Małżeństwo – czy mój mąż kogoś ma?

Witam. Z mężem jesteśmy razem od 4 lat. Mamy synka i drugie dziecko w drodze. Problem w tym ze między nami coraz gorzej się dzieje. On pracuje do późna, mam wrażenie że wcale mu się nie spieszy do domu. Nic dziwnego jak w pracy ciągle sobie robią A to grila A to szampana piją A to obiadki zamawiaja….

Gdy wraca do domu zamiast zainteresować się chociaz dzieckiem to siedzi w telefonie na fb. Poza tym jego szef potrafi zadzwonić nawet o 23 żeby coś się go zapytać. Według mnie po godzinach pracy powinien mieć wyczucie i sobie to darować. Tak samo ostatnio dzwoniłam gdy był w pracy odebrał dosłownie na 3-4 sekundy i udało mi się usłyszeć kobiecy głos. Zadzwoniłam jeszcze raz i już był w innym miejscu z telefonem bo kobiet nie było słychać.

Mówił ze to niby szefowa przyjechała ale bardzo dużo o niej wie nawet na kiedy ma rzekomy termin porodu A pracuje tam dopiero 3 tygodnie tym bardziej że mnie nawet nie pyta czy badania wyszły dobrze jak wychodzę od ginekologa.

Mam podejrzenia poniewaz już raz mnie zdradził wybaczylam mu ale jeśli chodzi o kobiety to często mnie oklamuje jak twierdzi po to żebym nie była zazdrosna. Poza tym w łóżku nam się nie uklada.

Wcale nie mam na niego ochoty. On by coś chciał ale mi to nawet przez myśl mi przechodzi. Czasem się zmuszam żeby mu nie robić przykrości. Ale dla mnie to żadna przyjemność. Nie wiem co mam robić

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.