Macho i zazdrośnik – mój mąż

Mam wielki dół i kompletnie brak pomysłu co zrobić ze swoim życiem..
Mam 29 lat, 2 dzieci i męża.. Realizuje się zawodowo, choć pracuje tylko w weekendy.

W wieku 20lat urodziłam swoje pierwsze dziecko. To był i nadal jest największy życiowy dar i najpiękniejszy czas w moim życiu chociaż nie jestem z biologicznym ojcem synka. Rozstaliśmy się z wielu powodów.. Głównym był brak miłości i alkohol z jego strony..
W wieku 23 lat wyszłam za mąż a potem pojawił się na świecie mój drugi synek, wspaniały, mądry, kochane maleństwo. Nie wyobrażam sobie życia bez nich..
Z mężem układało się od samego początku różnie.. Dodam, że bardzo się kochamy.. Jednak jesteśmy z dwóch różnych światów i w wielu kwestiach nie możemy się dogadać..

Np w kwestii rodziny.. Mąż uważa, że to on powinien być zawsze najważniejszy, a dopiero później dzieci i cały świat.. Ja mam inne zdanie, bo dla mnie dzieci zawsze będą najważniejsze..
Kolejny problem to relacje.. Mam siostry i obie uwielbiam, ale mój mąż wielokrotnie potrafił pokazać się z jak najgorszej strony.. Chodzi o jego lenistwo, teksty, zachowanie względem mnie, bo przy ludziach uwielbia zgrywac tzw. Macho.. Strasznie mnie to irytuje..

I zazdrość..
O Jezu..
Mieszkamy na wsi. Tutaj jest mnóstwo różnych festynów, organizowanych zawodów, konkursów.. Podczas dzisiejszego zrobiliśmy ognisko integracyjne. Było sporo ludzi i dosiadł się do nas, nasz wspólny kolega.. Fakt.. Koleś jest mega dziwny. Przez wiele przygód że swoją żoną chciał się zabić, wieszać itd.. Ale poprosił mnie do tańca.. Zgodziłam się z grzecznosci. A, że ostatnio wzięłam się za siebie to wyglądam nieskromnie mówiąc naprawdę dobrze.. I mój mąż przez te 2 minuty tańca widział rzeczy, których wcale nie było.. Zmieszał mnie z błotem, wyzwal od najgorszych.. I uważa, że ma rację.. ?

Uwierzcie mi, że nigdy nie byłabym w stanie go zdradzić, skrzywdzić..
Nie wyobrazam sobie bez niego życia.. Jest dla mnie bardzo ważny..
Kilka lat temu przeżyłam raka, jestem po mastektomii i wszystko przeżyliśmy razem..

Jak on może myśleć, że byłabym skłonna zdradzić go z kimkolwiek?

To tak strasznie boli.. Przestaje sobie radzić.. Tyle złego mnie spotkało..
Dlaczego ludzie tak łatwo wszystko niszczą ???

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.