List od Świętego Mikołaja

Twoje dziecko już codziennie wieczorem sprawdza, czy za oknem nie pojawiają się sanie Świętego Mikołaja? A może każdego dnia pyta ile jeszcze czasu do świąt i kiedy on przyjdzie? Taka niecierpliwość u dzieci jest wyjątkowym elementem przygotowań świątecznych. Gdy My- dorośli biegamy zestresowani, dziecko jest szczęśliwe i czeka na niego – nie koniecznie na drogie prezenty – liczy na spotkanie ze świętym. I możemy mu to we wspaniały sposób zapewnić, dać niezapomniane wspomnienia w formie prawdziwego listu lub filmu od Mikołaja!

Pamiętasz, jak jako dziecko próbowałaś nie zasnąć i podejrzeć Mikołaja zostawiającego prezenty?

Bardziej niż podarki interesowała Cię ta tajemnicza, kochająca dzieci postać. Twoje dziecko z pewnością ma tak samo. Otrzymanie listu lub nagrania od Mikołaja, który zwraca się po imieniu i sporo wie na temat dziecka z pewnością będzie ogromnym przeżyciem i jedną z najlepszych atrakcji w te święta dla Twojego skarba.

Nie wiesz w jaki sposób spełnić marzenie swojego dziecka o kontakcie z Mikołajem? To bardzo proste. Zdecydowanie szybciej jest z filmikiem, gdyż przychodzi na maila po krótkim czasie od zamówienie. Ja na swój czekałam około pół godziny, więc wyjątkowo krótko. Potrzebne będzie kilka zdjęć, odpowiedzi na kilka pytań i wybranie wzoru całego przekazu. Zajmuje to zaledwie chwilę, a radość dziecka z pewnością będzie ogromna.

Spersonalizowany filmik od Mikołaja!

Jestem zachwycona z efektu i nie uwierzę, jak ktoś powie, że mu się nie podoba. Wszystkie informacje, które podałam w zgłoszeniu zostały wykorzystane w taki sposób, że jestem podekscytowana i poruszona gdy oglądam materiał 🙂 . Można zamówić wersje dla każdego dziecka osobno lub razem dla rodzeństwa, jak również wybrać scenerię w jakiej znajduje się Mikołaj.

List czy film?

Ciężko się zdecydować, bo jedno i drugie jest cudowne i w pełni spersonalizowane. Możemy wszystko idealnie dopracować. Nie są to opcje drogie, bo za filmik zapłacimy około 30 zł, a za list w standardowej wersji mniej niż 20 zł, ale porównując do tego co możemy osiągnąć są to grosze.

Jeśli chcesz zamówić list lub filmik od Mikołaja możesz zrobić to tutaj:

Filmik od Świętego Mikołaja dla Twojego dziecka – zamów!

List od Świętego Mikołaja dla Twojego dziecka – zamów!

p.s. sprawdź również dodatkowe opcje na stronie – kalendarze, listy do mikołaja itp.

Wesołych Świąt i szerokiego uśmiechu!

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.