List do mojego byłego którego on nigdy nie przeczyta.

Niby list do mojego byłego którego on nigdy nie przeczyta.

Nigdy nie kochałam nikogo tak jak Ciebie i nigdy nie będę w stanie poczuć tego samego do kogoś innego. Minęło tyle lat każdy poszedł w swoją stronę ma swoje życie mimo tego ja ciągle się zastanawiam dlaczego stało się tak jak się stało miedzy nami. Nie potrafię zrozumieć dlaczego mnie tak skrzywdziles.

Dlaczego mnie zdradzales. Ja byłam tak naiwna że za każdym razem walczyłam o coś co nie chciało być moje. Kochałam Cię jak nigdy nikogo na swiecie. Byłeś dla mnie wszystkim ie potrzebowałam nikogo innego poza Tobą.

Minęło dobre 8 lat od Naszego rozstania. Mam dziecko, męża nie męża ale z tylu głowy ciągle mam Ciebie. Do dzisiaj nasze zdjęcia oglądam za kazdym razem kiedy czuje się źle wtedy patrzę na nie i myślę jak bardzo byłam szczęśliwa kiedy Ty zdradzales mnie na każdym kroku a ja o tym nie wiedziałam. Kiedy zaczęłam nowe życie pisałeś do mnie. Chciałam zapomnieć ale Ty mi na to nie pozwalales. Nie potrafię tego zrozumieć to jest dla mnie nie do pojęcia.

Zniszczyłes mnie i moje zaufanie do kogo kolwiek. Przez to co bylo miedzy nami już na zawsze pozostanie we mnie ta paranoja i strach. Mimo tego gdybys tylko sie do mnie odezwal i wszystko wytlumaczyl bylabym w stanie Ci wszystko wybaczyc. Nie potrafię tego zapomnieć. 21.11.2008 00:13min byłeś i zawsze będziesz moja miloscia.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.