[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Kontrolująca matka

Więc tak mam 20 lat prawie 2 letniego synka. Mieszkam z mamą. Ostatnio rozstałam się że swoim narzeczonym (nie był ojcem mojego dziecka), nie mieszkaliśmy razem.. Od momentu naszego rozstania moja mama zaczęła mnie bardzo ograniczać i kontrolować. Ostatnio poznałam fajnego chłopaka i chciałabym, pomimo że minęło niewiele czasu od zakończenia mojego związku, poznać tego chłopaka lepiej.. Niestety moja mama bardzo zaczęła mi zabraniac wszystkiego..

Mam od rodziców samochód zawsze mówili że to mój ale teraz mi zabrania jeździć do znajomych czy spotkać się z tym chłopakiem( nawet na zwykłą rozmowe)..

Mojego synka zostawiam tylko jak idę do pracy jak jadę do jakiejś znajomej zawsze biorę go ze sobą.. Ostatnio codziennie się kłócimy i cały czas praktycznie muszę siedzieć w domu.. A jak chce pojechać do najlepszej przyjaciółki to muszę się prosić.. Mam zamiar się wyprowadzić w styczniu ponieważ wtedy zwolni się moje mieszkanie.. Teraz przyjaciółka zaproponowała mi żebym z nią zamieszkała.. A ponieważ dużo kloce się z mamą zaczynam o tym dużo myśleć..

Nie lubię się kłócić z mamą ale niestety zdarza się to coraz częściej myślę że jak bym się wyprowadziła nie byłoby tylu sytuacji do kłótni i nasze relacje poprawiły by się..

Z drugiej strony boję się że obrazi się na mnie za wyprowadzke i nie będzie chciała mnie znać.. Proszę doradzicie mi coś.. Sama nie wiem co mam robić

PS. Przepraszam że wszystko tak napisane nie składanie.. Ale jestem w emocjach ?

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.