Koleżanki z pracy proponują mu nagą sesję

Witajcie kochani, nigdy nie udzielam się na żadnych grupach ale myślę, że czas zacząć. Więc mam problem mianowicie od 8 lat jest w raz z mężem i 2 dzieci w Niemczech. Nie żyje mi się tu wspaniale, nie mam nikogo żadnych znajomych, koleżanek tylko dom praca dom praca.

Mój małżonek zaczął tu w de dbać o siebie tzn treningi siłowe, zmiana fryzury, codziennie inne ubrania. Pracujemy w 1 firmie ale na innych działach. On na 2 zmiany na codziennie do 16. Przychodzą młode dziewczyny do pracy i rzucają teksty typu mogli byśmy sobie zrobić naga sesje zdjęciowa? Albo potrafią do mnie przyjść i powiedzieć jaki twoj maz jest przystojny jak model i wiele więcej.

Nie chodzi mi to, że jestem zazdrosna bo tak nie jest wkurza mnie to tylko maz wyzywa mnie od zapuszczonych karłow albo od niepełnosprawnych nie jest dobrze między nami non stop kłótnie co dzień płacze przez niego.

Jego zmiana doprowadziła do tego, że popadlam w depresję. Mieliśmy terapię, która nic nie dala wręcz pogorszyła to wszystko poszliśmy więc do jeszcze 1 psychologa który powiedział mi, że z tego małżeństwa nic nie będzie. Nie wiem co robić dodam, że maz mnie kontroluje i pyta gdzie bylam, co robiłam, dla kogo tak się umalowałam itp.

Nie mogę do żadnego mężczyzny w pracy się odezwać bo zaraz awantura, dzieci płaczą bo nie chcą żebyśmy sie rozstali. Co mam robić, jak jeszcze nam pomóc… Proszę o porady

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.