Kolejny raz próbuję zacząć od nowa

Mam 41 lat i 2 synów. Mając 19 lat wyjechałam z moim chłopakiem do Niemiec. Mieszkaliśmy i pracowaliśmy tam 5 lat. Potem wróciliśmy, a ja zaszłam w ciążę i urodziłam syna. 5 lat później się rozwiedliśmy, a 2 lata po rozwodzie były mąż zmarł na raka.

Po rozwodzie, mieszkając jeszcze w domu jego rodziców poznałam przez Internet Radka. Szybko zaszłam w ciążę. W 9 miesiącu ciąży i z 6 letnim synem przeprowadziłam się do niego do innego województwa. Minęło 10 lat….. nie wyszło nam, nie dopasowaliśmy się. Rozchodzimy się.

Z tym, że ja mam 2 synów, nie mam mieszkania, aktualnie nawet nie mam pracy. Założyłam profil na portalu randkowym gdzie poznałam faceta. On na stałe mieszka i pracuje w Niemczech. Spotkaliśmy się kilka razy. Jest bardzo dobry…. sam wychowywał dorosłego już syna.

Chce wrócić tu skąd pochodzę tzn województwo opolskie, ale to całkowita zmiana dla dzieci, nowe szkoły , nowe mieszkanie, praca.. Tu mam rodziców, którzy choć przy chłopakach mogliby czasem pomoc.

Chciałam najpierw się rozejść, ułożyć życie, a potem kogoś poznać. A wchodzę znów w związek po związku tak jak ostatnio. Boje się bardzo. Czekam do końca roku szkolnego dzieci i wtedy się wyprowadzimy. Szukam już mieszkania do wynajęcia. Kolejny raz zaczynam od zera. Boję się ze nie dam rady.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.