Kobiety szanujcie się!

Początek mojej Historii życiowej zaczął się w 2006 roku. Miałam wtedy 17 lat. Uważam że byłam mądrą dziewuchą ponieważ w tym wieku moje wszystkie koleżanki już wspolżyły z chłopakami.,tylko ja jedna nie.

Ze względu na to iż byłam trochę rozsadniejszą osobą i bałam się tego pierwszego razu. Uważałam że ten pierwszy raz musi być z tym jedynym. No i ten jedyny napatałeczył się na mojej drodze i zaczął się koszmar!

Po 3 miesiącach zaszłam w ciążę. To był szok dla mnie jak i dla niego. A tak stało się przez głupotę, imprezy, alkohol… Urodziłam mu pierwsze dziecko, opijal je do roku czasu bo tego inaczej nie nazwie.

Szacunku do mnie nie miał od początku. Potem urodziłam drugie, trzecie, czwarte dziecko i wkońcu jak dowiedziałam się że jestem w piątej ciąży odeszłam od tyrana który mnie bił, upokażał i mną manipulował. Urodziłam piąte dziecko wkońcu to córeczka i wiecie co?

Jestem z siebie dumna że od niego odeszłam. Kobiety nie dawajcie się swoim partnerom jeśli was nie szanują to znaczy że nie kochają jesteście dla nich tylko elementem w mieszkaniu który mają na zawołanie.

To my kobiety robimy w życiu najwięcej rodzimy dzieci, opiekujemy się dziećmi i domem, facet to element infrastruktury!

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.