Kobiety 21 wieku ?

Ostatnio czytam bardzo dużo postów na tej i innej grupie i przeraża mnie to, że kobiety w tych czasach są nadal traktowane jak śmieci. Z czego to wynika?

Może dlatego, że kobiety są naiwne, liczą na księcia z bajki, dają się omamić czułym słówkom, miały w życiu ciężko i w konsekwencji uciekają od jednej patologii do drugiej. I wtedy zwykle już jest za późno by uciec i coś zmienić. A życie to nie tylko małżeństwo i dzieci, czy tak wiele kobiet nie ma większych ambicji tylko bycie utrzymanką i popychadłem?

A może zanim zaryzykujecie dla kogoś całe życie to najpierw warto samemu w życiu coś osiągnąć, zrobić prawko, pójść do pracy, wyjechać za tereny Polski, matura albo jakaś specjalizacja.. No obojętnie, każdy w życiu ma jakieś marzenia, ale dzięki temu będziecie znały swoją wartość i nikt nie powie, że wszystko mi zawdzięczasz a ja jestem twoim Panem i władcą.

To samo tyczy się kobiet, które z jakiegoś powodu zostały samotnymi matkami to żaden wstyd i skaza na honorze, to nie wasza wina, że facet bal się odpowiedzialności, a jak czytam posty o tym, że kobiety z dziećmi nie mogą żadnego normalnego mężczyzny znaleźć to powiem tylko tyle, że źle szukacie.

Za mało się szanujecie i cenicie, w konsekwencji wybieracie sobie byle gdzie i byle jakiego i najlepiej odrazu ślub i żeby wasze dzieci traktował jak własne. Kochane tu trzeba czasu i mówię to z własnego doświadczenia bo też byłam samotną matką przez kilka lat i było mi z tym dobrze, ten czas poświęciłam sobie i córce, zrobiłam szkołe, prawko, poszłam do świetnej pracy, miałam pieniądze i facet nie był mi potrzebny, aż miłość sama zapukała do drzwi także życzę wam powodzenia. Pamiętajcie nie wszystko złoto co się świeci.

PS. Post kieruje do wybranej grupy kobiet, nie mam tu na myśli wszystkich Pań.

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. Gabi pisze:

    Wiesz, tak było jest i będzie. Kobiety, młode, stare lubią być adorowane, faceci naprawdę potrafią dobrze zmanipulować swoją ofiarę a jak jeszcze wyczują że jest podatna np. potrzebuje bliskości, jest delikatna, ufna to mogą szaleć. Tak nie powinno być. I od nas potem zależy czy po przeszłości wyciągniemy wnioski.
    Ja po swoich przejściach nie szukam już faceta. A jak już to dla swoich korzyści. Nie chcę przeżywać tego samego a wiem że jestem podatna.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.