Kiedy zaczyna się zdrada?

Cześć dziewczyny. Nie wiem od czego zacząć bo trudno mi o tym pisać ale zacznę od początku. Mam 26 lat jestem 6 lat po ślubie Mam dwójkę dzieci kocham ich ponad wszystko… Ostatnio sprawdziłam billingi mojego męża bo niepokoilo mnie jego zachowanie… I okazało się że pisze z moja dobra koleżanką. A chodziło mi o całkiem inny numer… zapytałam ją to oczywiście nie przyznała się na początku dopiero jak powiedziałam że zapytam jej męża co pisał z.moim mężem po pijanemu to wtedy wszystko się wydało…. Mój mąż po pijanemu pisał do niej że mu się podoba i że marzy o tym żeby się z nią przespać…. oczywiście zapewnial ja ze ja o niczym się nie dowiem…wszystkie wiadomości usuwał… załamalam się…. cios prosto w serce… ona oczywiście odmawiala ale i tak z nim pisała nie mówiąc o tym mi… Mysle ze kolezanka po okolo 8 latach znajomoaci powinna mi powiedziec o takich sprawach Pisał do niej tak 3 razy kiedy był pijany… na trzeźwo nigdy z tego co mi powiedzieli.. chyba ze o sprawach codziennych nigdy też sie nie spotkali gdy był pijany… Mi powiedzial ze nic nie pamieta a ją zawsze na drugi dzień przepraszal że mu odwala po alkoholu. Co myślicie o tym?? Mój mąż zapewnia mnie że nigdy by mnie nie zdradził i że wcale ona mu się nie podoba tylko po pijanemu takie głupoty do głowy mu przyszły… ciężko mi w to uwierzyć bo powiedział jej że u nas w łóżku ostatnio jest fatalnie… może nie jest najlepiej bo praca dzieci i tak w kółko ale mamy też czas dla siebie i moim zdaniem seks w naszym łóżku jest naprawdę dobry…. Nie wiem dziewczyny co myśleć o tym wszystkim kocham go ale te myśli nie dają mi spokoju….

Może ci się spodobać również:
1 komentarz
  1. rob pisze:

    Nie piję. Nie piszę z koleżankami. Nigdy nie zdradziłem matki moich dzieci.
    Nie mam niestety komfortu co do jej lojalności, co zmusiło mnie do rezygnacji z seksu z obawy o moje zdrowie ale wychowując z nią dzieci jestem dla rodziny więc i dla niej.
    Chodzi mi o to ze facet może żyć wg. rycerskich zasad jeśli ma taki umysł i kaprys, ale też może zasłaniać się alkoholem jak dziecko.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.