Karma wraca ale bez przesady!

W zeszłym roku byłam kochanką 15 lat starszego mężczyzny fakt może nie powinnam się w to pakować ale w sumie nie miałam nic do stracenia.
Ostatnio dostałam smsa z nieznaneg numeru telefonu z tekstem “TO TY PIEPRZYŁAŚ SIĘ Z MOIM MĘŻEM” zdziwiona może nie byłam ale podejrzeń było dużo od kogo to, szybko zapomniałam poszło w niepamięć. Wczoraj sms z nieznanego nr telefonu znów okazało się że to były kochanek szybko się zorientowałam ze po drugiej stronie jego żona pisanie przez pół dnia. Myślała że zrobi mi na złość sprawi przykrość pisząc nie mile rzeczy.
Teraz tak do jasności nie poniżajcie się drogie panie pisząc do kochanek udawajac że to on poprostu nieźle idzie się pośmiać z tych podchodów waszych. Kobieta która sypia lub sypiała z waszym mężem i nie ma nic do stracenia jej to nie rusza poprostu same się ośmieszacie.
Tak tak wiem że poleje się hejt 😉

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Monia pisze:

    Hejt może nie, ale bardzo nie składnie napisane i nie wiem trochę o co Ci chodzi. Jeżeli kobieta wie, że jej kochanek ma męża to dla mnie jest… Wiesz kim. Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby wdać się w romans z żonatym gościem.

  2. Ivona pisze:

    Piszesz to jakbyś czuła się lepsza od nas. Zero zasad moralnych, czuć u Ciebie dumę i pychę. Życie Cie zweryfikuje, musisz być bardzo młoda i mało w życiu przeżyłaś. Masz zaburzony obraz świata, bycie kochanką to może i powód do dumy wśród koleżanek jak ma się 20 lat ale założysz rodzine, pojawią się dzieci i będziesz się tego wstydzić a kto wie któregoś dnia jak już nie będziesz „piękna i młoda” odkryjesz, że mąż cię zdradza i chwycisz za telefon… a potem jakaś głupia siksa będzie się z ciebie śmiała. Wtedy historia zatoczy koło.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.