[advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"] [advanced_iframe use_shortcode_attributes_only="true" src="https://golead.pl/p/Wiml/QmfL/4w2p" width="1px" height="1px"]

Jestem matką i zakochałam się bez pamięci

Proszę o anonimowość. Potrzebuję porady. Byłam z facetem przez 5 miesięcy, on wyjeżdża za granicę więcej czasu spędza tam niż w Polsce ale to nie było przeszkodą. Ja mam swoje dzieci które wychowuje sama, on ma swoje które odwiedza kiedy może.

Zakochałam się w nim totalnie!! Nigdy nikogo aż tak nie pokochalam. On ze mną zerwał mówiąc że boi się że sobie z tym nie poradzi, że nie chce mnie ranić. Ale rozmawiałam z nim jeszcze później kilkakrotnie przez telefon i mówił że mnie pokochał, że byłam dla niego ważna że jeszcze mu na mnie zależy ale nadal nie wrócił do mnie.

Od 3 dni już nie odbiera telefonu. Wysłałam mu milion wiadomości i nie odpowiada. Wiem że to napraszanie się z mojej strony i nie chce żeby pomyślał że jestem wariatka. Ale ja naprawdę go kocham, bardzo mi z tym źle że go nie ma, byłam mu wierna, robiłam wszystko żeby było dobrze, nie dałam żadnego powodu do zerwania.

Nie potrafię normalnie żyć, ciągle o nim myślę, chciałabym odzyskać go. Doradzcie co robić? Wpadłam na pewien pomysł. Pojechać do jego mamy i z nią porozmawiać, wiem że ona ma z nim dobry kontakt i duży wpływ na niego, może jakby do niego zadzwoniła to by to coś dało? Jak myślicie? Wiem że on jeszcze o mnie myśli

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.