Jest bardzo źle między nami ale ja boje się rozwodu i samotności

Na początku chcę dodać że dużo postów przeczytałam na tej grupie i bardzo gratuluję tym kobietą odwagi.

Zmotywowaly i mnie abym przedstawiła swój problem.

Jestem matką 2 ślicznych i mądrych dziewczynek. Jedna ma 6 lat a druga roczek.
Mam wrażenie że jestem sama z wszystkim.

Mój mąż rzadko coś robi w domu i bardzo rzadko zajmuje się dziecmi. Przychodzi z pracy to twierdzi ze musi się przespać potem wstaje i idzie do kolegów… Przychodzi i idzie spać.. W weekendy najlepiej jak wezmę gdzieś dzieci bo on musi odespać cały tydzień bo tylko on pracuje.

Jak śpi to boję się aby żadne z dzieci nie płakało albo nie zachowywalo się głośno bo mi się obrywa.. Jestem poje**na, dziećmi się zajac nie umiem.. Jest bardzo nerwowy.. bardzo wchodzi mi na psychikę. Wszędzie chodzę sama z dziećmi.. Gdziekolwiek jadę biorę je ze sobą.

Ostatnio przy awanturze powiedziałam że chce rozwodu. Że dłużej nie wytrzymam. To on poszedł do 6latki i powiedział jej że mama chce mu ją odebrać i że już nigdy taty nie zobaczy… Wtedy pierwszy raz widziałam córkę w takiej rozpaczy, nostalgi był płacz, krzyk.. Jeszcze kilka dni pytała się mnie czy będzie widzieć tatę. Bała się że nie. Masakra.

Szkoda mi również rodziców jednych i drugich.. Są w podeszłym wieku i boje się jak przyjęli by taką wiadomość o rozwodzie. Boję się że potem do końca życia zostanę sama, boję się co powiedzą inni, z drugiej str. Boję się że dłużej tak nie wytrzymam przedkładam dobro córek przed moim..

Wiadomo są najważniejsze w moim życiu. Nie śpimy że sobą już chyba1.5roku. Rzadko rozmawiamy, w sumie to on ma cały czas pretensje… O wszystko..

On Pije dużo alkoholu zwłaszcza piersiowki. .znajduje po kątach butelki. i mam podejrzenie że coś bierze.. Jak to weźmie jest dla mnie miły. . . ..moglabym tu pisać.. I pisać.. Książkę bym napisała..tak się rozpisałam. Tak mnie zmotywowalyscie ale co teraz?? Psycholog?? Psychiatra?? Jakaś rodzinna terapia? Pomoże?? Co robić??
Dziękuję?

Może ci się spodobać również:
2 Komentarze
  1. Karolina pisze:

    Pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Dziewczynki kiedyś wyjdą z domu a Ty zostaniesz z nim sama i wtedy będziesz pluła sobie w brodę, że w wcześniej nie odeszłas. Lepiej być sama i szczęśliwa niż z kimś takim kto Cię nie szanuję.

  2. nat pisze:

    Jeżeli będziesz patrzeć na innych co inni powiedzą zawsze będziesz nieszczęśliwa. Czasami potrzeba kroków by coś zmienić. Masz kochane dzieci które są najważniejsze ale pamiętaj ze one chcą szczęśliwej mamy. Może porozmawiaj z psychologiem. Musisz się komuś wygadac nie trzymaj tylko wszystkiego w sobie !

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.