Jego nie interesują moje łzy

Witam, muszę się komuś wyżalić wygadać. Jestem po ślubie 10 lat mam 3 dzieci. Przez jakiś czas było wszystko dobrze, aż w końcu skończyło się wszystko. A dokładnie jak zaszłam w trzecią ciąże.

Mój mąż zaczął wypisywać z innymi kobietami. Przyłapałam go raz jak wysyła serca, buźki, pisze słońce. Ale zakończyłam mu to szybko, był spokój około 3 miesiące i znów pisał z następna, że kocha ją i w ogóle. Ja znów zrobiłam porządek zadzwoniłam do jej męża i wszystko powiedziałam no i on mi pomógł.

Parę dni temu znów go przyłapałam na tym jak umawia się z nią na całuski i znów słoneczko, a dziś dowiedziałam się od niego, że on nie chciał ślubu ze mną i podoba mu się inna kobieta. Jest mi tak przykro jak nigdy. Dodam, że on twierdzi, że jestem nienormalna i dużo tego.

Twierdzi, że nie dbam o siebie, a schudłam 8 kg. Chodzę do kosmetyczki inni twierdzą, że nie wyglądam na babeczkę która urodziła 3 dzieci. Nie wiem o co mu chodzi… Wszystko związane z dziećmi i z domem robię sama bez jego pomocy, bo on ma kolegów i koleżanki.

Na nikogo nie mogę liczyć nawet na najbliższych, bo nawet najbliższe osoby twierdzą, że nie powinnam się go czepiać mimo, że nie znają prawdy jaka jest. Bo ja cały czas go bronię i wszystko taiłam i dusiłam w sobie. Mam straszna nerwice ostatnio nawet tak mi się żołądek zacisną i zemdlałam.

Ale jego nie interesują moje łzy. Zapytałam się go ostatnio czemu mnie tak traktuje co mu zrobiłam. To nie potrafił mi odpowiedzieć. Nawet sprawy łóżkowe były jak w najlepszym małżeństwie i nie rozumiem jego zachowania.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.