WyznaniaKobiet.pl

Jego matka wypytuje o mnie na ulicach

Mam pewien dylemat i nie wiem co dalej robić. Mój mąż (już mąż bo wcześniej partner) był bardzo rodzinny i nie widział problemów ani wyzwisk ze strony swojej rodziny pod moim adresem i mojej rodziny. Mieszkaliśmy mega blisko nich bo aż jedna klatkę dalej, dałam mu ultimatum i się wyprowadziliśmy 2 lata temu (mając dwójkę dzieci).

Niedawno dowiedzieliśmy się, że jego matka chodzi i wypytuje wszystkich znajomych męża czy wiedzą gdzie się wyprowadziliśmy, czy mogliby jej podać, wiadomo, że nikt ze znajomych nie wie bo mąż uciął kontakt z znajomymi, bo rodzina, którą tworzy jest najważniejsza i napisała raz do niego jedna znajoma, że musi z nim poważnie porozmawiać, bo zaczyna ją to denerwować.

Mąż pojechał i dowiedział się, że jego matka ciągle chodzi wypytuje każdego. Nie ukrywam ja nie chcę mieć z nimi kontaktu bo tak mi dobrze i teście mi do szczęścia potrzebni nie są. Jeszcze mało tego w styczniu dowiedzieliśmy się, że ponownie jestem w ciąży, mąż chcąc im wielce zrobić na złość zadzwonił do swojej matki z tekstem „wiesz znów będziesz babcia” a ona opryskliwie odpowiedziała a co surogatka ci je urodzi..

I że jak długo będzie ze mną to ona go tam widzieć nie chce. Ludzie, jak można dorosłemu synowi wybierać miłość życia ja tego nie rozumiem.

Exit mobile version