Jeden facet dwie kobiety

Bardzo proszę o radę bo już nie daje rady co mam robić otóż tak jestem mężatką od 24lat 4 miesiące temu mój mąż oznajmił mi że się wyprowadza do innej kobiety. Po tygodniu chciał do mnie wrócić ale jak się okazało były to tylko słowa i tak się nie stało. Powoli starałam się układać życie na nowo ale mój mąż znów postanowił wrócić do mnie.

Dzieci nie mamy bo ja nie mogę ale był tylko 1 dzień. Potem wrócił z powrotem do niej był 4 dni u niej. Dostałam telefon od niego, że jest w drodze do szpitala bo podciął sobie żyły. Ona nie wiem dlaczego nie przyjęła z powrotem spakowała go mówiąc, że właścicielka nie chce patrzeć jak ktoś odcina sobie żyły.

Pomogłam mu w szpitalu jak i potem po szpitalu jesteśmy razem ale on twierdzi, że kocha nas obie. Nie wiem czy to możliwe ja mam wrażenie nie ja wiem, że on cały czas myślami jest u niej i ona jest najważniejsza ona się liczy. Nie wiem dlaczego on nie może do niej wrócić bo gdyby miał taką możliwość to by nie wracał do domu. Wiem tego jestem pewna nie wiem czy mam jeszcze przeczekać czy dać sobie spokój z nim.

Problem polega na tym, że ja to bardzo kocham i jestem rozdarta…

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.