Jak znaleźć wartościowego faceta mając dziecko?

Samotne mamy jak to jest z waszymi nowymi zwiazkami gdzie biologiczny ojciec nie utrzymuje z dzieckiem kontaktu i jak mowi nigdy nie zamierza miec.. Chodzi mi o to ze minął ponad rok strasznie doskwiera mi samotnosc, ale nie wyobrażam sobie być z kimś innym obcym nowym..

Chodzi o ten strach że historia sie powtorzy, że nikomu nie można juz ufać, będąc w zwiazku 6 lat myslalam ze to pewniak pomimo kłótni, a tu miałby pojawic sie ktoś nowy..

Kolejna obawa to ta, że teraz spotkać kogoś wartościowego, mając dziecko dodatkowo graniczy z cudem- wygrana w totka. Spotkalam się z dwoma panami, ale juz na pierwszym spotkaniu chamsko dali mi odczuć że to tylko na raz, obiecując mimo usilnego i stanowczego NIE. Czy teraz tak to wyglada?

Przyznam ze wypadlam z obiegu tym bardziej, ze ojciec dziecka byl moim jedynym partnerem seksualnym, czy naprawde tak to teraz w dzisiejszym swiecie wyglada?

Czy panowie od razu chca zaciagnac kogos do łóżka? Czy po prostu tak zle trafiam „udajac swietoszke”. Naprawde nie wyobrażam sobie wspolzyc z kims bez miłości nie mowiac o budowaniu szczęścia i zdrowej relacji tak dla odmiany.. Eh

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.