Ja zajmuję się dzieckiem a mój chłopak ciągle pisze z kolegami na telefonie

Witam wszystkich. Z moim chłopakiem jesteśmy razem ponad 8 lat. Mamy 3 letnie dziecko ktore oboje bardzo kochamy i o nie dbamy. Mój problem polega na tym (a może to nie problem tylko moja chora wyobraźnia), że on ciągle spędza czas w telefonie pisząc z kolegami..

Oboje pracujemy, ale jak ja wracam z pracy to czas wolę poświęcać dziecku i naszej rodzinie a nie spędzać go w telefonie pisząc o bzdurach z koleżkami.. On pracuje ze swoim kolega, z ktorym się widzi cały dzien a mimo to gdy wraca z pracy, cały czas z pisze..

Wiem, że może i to jest nie fair ale pewnego razu podejrzalam mu telefon i zrobiło mi się mega przykro gdy zobaczyłam że wysyłają nagie kobiety z głupimi tekstami..

Dodam, że jego najlepszy kolega to kawaler i nie raz próbował go wyciągac na imprezy gdzie są ‚dupeczki’ (wiem, bo też to widziałam).. Prośby o zmniejszenie czasu spedzanego przez niego w telefonie nic nie dały..

Nie wiem czy już po prostu ja za bardzo swiruje czy moze mam rację i pora zakończyć ten związek bo mam wrażenie że on po prostu nie dorosl jeszcze do tak poważnego związku. Proszę o obiektywne rady.

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.