Ja walczę o małżeństwo, a on wpisuje w wyszukiwarkę „jak ukryć kochankę?”

Część dziewczyny. Nie mam się gdzie wygadać więc piszę tu. Od 7 lat spotykam się z mężczyzną, od 3 jesteśmy małżeństwem, mamy córkę, która ma 5 lat. Czuję, że moje małżeństwo umiera, mam problem ze swoją zazdrością, a konkretnie z dziewczyną, z którą mąż pracuje.

Na początku wiedziałam, że jest, że jest spoko gadają. Ale od pewnego czasu piszą codziennie ze sobą. Mąż mówi, że to dobra koleżanka, że może jej się wygadać o wszystkim. I że ona też ma problemy, o których piszą. Nam nie układa się od jakiegoś roku i to też przez to, że byłam zazdrosna. Szpiegowałam go, sprawdzałam mu telefon na każdym kroku.. kiedyś w przeglądarce znalazłam nawet wyszukiwanie „jak ukryć kochankę”.

Mąż od pewnego czasu zablokował swój telefon kodem, którego nie znam. Zarzeka się, że to tylko dobra koleżanka.. a ja się boje, że to ktoś więcej. Nie złapałam go nigdy na zdradzie. Nie wiem co myśleć, między nami jest źle, ma bardzo duży dystans do mnie, nie chce ze mną rozmawiać. A jak już rozmawiamy to tylko jest awantura bo wszystko schodzi na temat tej dziewczyny.

Jak sobie radzić z zazdrością? Co robić? Jak żyć ze świadomością, że mąż pisze z inną kobietą? Ja go kocham tak mi się przynajmniej wydaje. A on mówi, że nie potrafi mi na to odpowiedzieć, bo za bardzo go krzywdziłam i że wszystko siedzi w jego głowie..

Może ci się spodobać również:

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.